“DASMA E VITIT”/ Detaji origjinal që bënë VIP-at shqiptar. Nga Ermali tek Elvana (VIDEO) – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Detaji origjinal që bënë VIP-at shqiptar. Nga Ermali tek Elvana (VIDEO)

“DASMA E VITIT”/ Detaji origjinal që bënë VIP-at shqiptar. Nga Ermali tek Elvana (VIDEO)

Ka disa ditë që një nga temat më të komentuara në mediat rozë është “Dasma e Vitit”.

Sara dhe Ledioni u kurorëzuan në Como të Italisë. Edhe pse ceremonia u mundua të mbahej sa më shumë private nuk mund të mungonin fotot dhe videot nga personazhet e ftuar.

Vipat duket se e kanë gjetur diçka të veçantë për ta mbajtur mend nga kjo dasëm përveç çdo detaji tjetër përrallor. Videot e mëposhme nuk e dimë nëse janë bërë me një program të veçantë apo ideja ka qenë e njërit dhe të tjerët thjesht e kanë kopjuar.

Elvana Gjata 

 

Ami dhe Ermali

 

Eneda Tarifa

Përgatiti: AlpeNews.al