"DO JU ÇOJ NË PARAJSË"/ Trejsi nuk përmbahet, del me të BRENDSHME, nxjerr GJOKSIN dhe...(FOTO) - AlpeGossip
“DO JU ÇOJ NË PARAJSË”/ Trejsi nuk përmbahet, del me të BRENDSHME, nxjerr GJOKSIN dhe…(FOTO)

“DO JU ÇOJ NË PARAJSË”/ Trejsi nuk përmbahet, del me të BRENDSHME, nxjerr GJOKSIN dhe…(FOTO)

Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale pas videove ku bënte sherr, në njërën ku rrihte një djalë e video tjetër ku gjuante me shishe në pub.

Tanimë çdo e re mbi Trejsin përbën interes dhe fotot që ajo publikon në Instagram komentohen shumë.

Së fundmi modelja ka bërë të ditur se këtë vit është pjesë e “Miss Universe Albania”.

Po nuk mbaron me kaq Trejsi zgjedh të provokoj në mënyren e saj duke na nxjerr trupin e saj dhe format bombastike. Në foto  e shohim të veshur me të brendshme, por ajo që të bie më shumë në sy është gjoksi i teje ekspozuar./AlpeNews.al