SONTE FILLON ”SHIKO KUSH LUAN”/ Luana shfaqet më seksi se kurrë me këtë look (FOTO) – AlpeGossip
SONTE FILLON ”SHIKO KUSH LUAN”/ Luana shfaqet më seksi se kurrë me këtë look (FOTO)

SONTE FILLON ”SHIKO KUSH LUAN”/ Luana shfaqet më seksi se kurrë me këtë look (FOTO)

Mbrëmjen e sotme emisioni mjaft i ndjekur i moderatores së njohur Luana Vjollca rikthehet në Top Channel. Bëhet fjalë për ‘Shiko kush luan’ që starton me sezonin e tij të tretë.

Luana ka premtuar shumë surpriza këtë sezon të ri dhe publiku mezi po pret t’i zbulojë. Pak më parë moderatorja i ka lajmëruar të gjithë fansat e saj për natën e parë të ‘Shiko kush luan’ këtë të shtunë. Ajo ka publikuar dy foto nga look-u që ka zgjedhur për hapjen e sotme dhe ka marrë shumë komplimente për zgjedhjen.

Moderatorja është shfaqur e veshur me pantallona të gjerë zyrtarë dhe me një këmishë. Ajo duket tamam një zonjushë e vërtetë dhe fansat ia kanë vënë në dukje këtë.