NDRYSHE NGA TË GJITHË/ Si po e feston ditëlindjen Amarda Toska (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHE NGA TË GJITHË/ Si po e feston ditëlindjen Amarda Toska (FOTO)

NDRYSHE NGA TË GJITHË/ Si po e feston ditëlindjen Amarda Toska (FOTO)

“Ainshtaini ka thënë : “1orë me një grua të bukur është baraz me 1min” Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku. Gëzuar ditëlindjen”, kishte shkruar Ermali pranë fotos ku shfaqej me Amin.

Mirëpo, pak minuta më parë, moderatorja e njohur ka publikuar një video ku i ka treguar të gjithëve se si po e feston ditën e lindjes.

“Për ditëlindje tek parku i lojërave”, ka shkruar Ami pranë videos ku shihet shumë e lumtur në park, ku me siguri ka qenë me fëmijët dhe familjen e saj.