NJË TATUAZH GJIGAND/ Ja çfarë bën Loredana për vajzën e saj (FOTO) – AlpeGossip
NJË TATUAZH GJIGAND/ Ja çfarë bën Loredana për vajzën e saj (FOTO)

NJË TATUAZH GJIGAND/ Ja çfarë bën Loredana për vajzën e saj (FOTO)

Këngëtarja Loredana ka treguar një frymëzim të bukur që i erdhi nga dashuria për vajzën. Ajo bëri tatuazh emrin e vogëlushes, Hana, me shkronja të mëdha, e cila i mbuloi të gjithë parakrahun.

Loredana është shumë e lidhur me vajzën dhe shpesh herë publikon momente të ëmbla në rrjete sociale.

Ajo dhe reperi Mozzik u bënë prindër për herë të parë në 18 dhjetor të vitit të kaluar. Për pothuajse gjysmë viti iu përkushtuan totalisht vajzës dhe më pas iu rikthyen sërish punës me projekte muzikore.