“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Fifi dhe Mc Kresha fitojnë çmimin “Artisti më i mirë i rrjetit” (FOTO) – AlpeGossip
“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Fifi dhe Mc Kresha fitojnë çmimin “Artisti më i mirë i rrjetit” (FOTO)

“KËNGA MAGJIKE 2018″/ Fifi dhe Mc Kresha fitojnë çmimin “Artisti më i mirë i rrjetit” (FOTO)

“Kënga Magjike” ka hapur natën finale dhe ndarja e çmimeve ka filluar menjëherë.  Krah Ardit Gjebreas aktorja Olta Gixhari ka dhënë çmimin “On Web”.

Fifi dhe Mc Kresha  ishin artistët që e rrëmbyen këtë trofe dhe nëse e keni harruar  “Psikopatja Jote” është një ndër këngët që ka ngritur në këmbë publikun.