I DEL PARA NOIZY/ Enca e shan para të gjithëve në mes të rrugës (VIDEO) – AlpeGossip
I DEL PARA NOIZY/ Enca e shan para të gjithëve në mes të rrugës (VIDEO)

I DEL PARA NOIZY/ Enca e shan para të gjithëve në mes të rrugës (VIDEO)

Pas publikimit të këngës “Kujt po i han” të Encës në bashkëpunim me Don Phenom, mes saj dhe Noizyt është hapur një luftë me postime ofenduese ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Ishte fillimisht Noizy ai që postoi foto të dy lopëve duke i krahasuar kështu Encën dhe Don Phenom me to. Këngëtarja nuk hezitoi dhe e krahasoi me majmunin, por duket se ende nuk i ka dalë inati.

Në një video live në mesnatë, Enca shfaqet në makinë teksa para i del posteri i Noizyt në rrugë. Këngëtarja fokuson kamerën tek Noizy dhe këndon pjesën: “Number 1 chick, bitch kujt po i han. Talk shit about me, kujt po i han”.