HIDHINI NJË SY/ Muaji më i vështirë i vitit 2023 për secilën nga 12 shenjat e Horoskopit – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY/ Muaji më i vështirë i vitit 2023 për secilën nga 12 shenjat e Horoskopit

HIDHINI NJË SY/ Muaji më i vështirë i vitit 2023 për secilën nga 12 shenjat e Horoskopit

Edhe pak orë dhe viti 2023 është këtu dhe çdo shenjë e horoskopit shpreson që ky të jetë viti i tyre me fat. Sipas astrologëve, Viti i Ri mund të na gjejë në “përqafimin” e Mërkurit retrograd, por pas ditëve të para të janarit gjithçka do të jetë mirë për shumicën.

Më poshtë do të shihni se cili muaj do të jetë muaji më i vështirë dhe më i pafat për secilën shenjë të Horoskopit. Gati për të parë se kur duhet t’i kushtoni pak më shumë vëmendje?

Dashi: Gjysma e parë e vitit 2023 do t’ju tregojë fytyrën e tij më të ëmbël, por një ndryshim në disa plane do të vijë rreth verës. Prilli, muaji i ditëlindjes për shumicën prej jush, do të jetë pak më i ashpër.

Demi: Shkurti ka një fytyrë të vështirë për ju, por gjithçka do të përmirësohet drejt pranverës.

Binjakët: Aty nga fundi i nëntorit do të ndjeni një atmosferë fati të keq, edhe nëse ky vit po ju shkon shumë mirë.

Gaforrja: Dhe ndërsa e gjithë vera do të duket si një kohë ideale për ju, në vjeshtë, konkretisht në shtator, do t’ju duhet forcë për të përballuar disa fatkeqësi të vogla.

“Ai gjesti që bëri…”/ Kiara flet me vajzat për Luizin: Nuk e kam as në tentativë për tu lidhur
Luani: Një ndryshim i madh në jetën tuaj emocionale, një ndarje mund të ndodhë marsin e ardhshëm.

Virgjëresha: Virgjëresha ka pasur shumë vështirësi kohët e fundit dhe viti 2023 duket të jetë një vit i mirë për ta. Ndoshta pak ulje-ngritje në gusht, por edhe kjo do të kalojë.

Peshorja: Ankthi do të luajë një rol kryesor për ju në vitin e ri, me janarin do të theksohet.

Akrepi: Tensione në punë dhe punë priten për ju në maj. Pas këtij muaji të vështirë, gjithçka do të jetë më mirë.

Shigjetari: Ndër të preferuarit e vitit të ri, Shigjetarët do të përballen me dështime në korrik. Megjithatë, nga muaji i ardhshëm do t’i riktheheni qetësisë në çdo fushë.

“S’besoj që do njoh dikë aq të mirë sa ai”/ Dea flet si asnjëherë më parë për ish-partnerin: Tani ma neverit çdo mashkull
Bricjapi: Ky vit i çuditshëm për ju do të ketë shenja pozitive dhe negative në aspektin personal, financiar dhe profesional. Muaji juaj i ditëlindjes, dhjetori do të jetë më i vështiri.

Ujori: Në qershor ju presin riorganizime, sfida, tensione dhe intriga. Deri atëherë, jeta do të jetë shumë më e qetë.

Peshqit: Çdo gjë do të jetë mirë për peshqit e vegjël në vitin e ri, me qetësi që do të mbizotërojë në jetën e tyre para dhe pas tetorit