LAJM I ËMBËL/ Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë

LAJM I ËMBËL/ Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë

Aktori Jon Raçi është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur “Prive”, madje ka siguruar dhe disa foto të tij me bebushin e porsalindur.

Gjinia dhe emri i bebit nuk dihen ende, ashtu siç mbetet mister dhe identiteti i partneres së aktorit.

Joni është në fillimet e karrierës së tij. Për publikun shqiptar ai njihet nga roli në serialin “Besa”.