GOCA HARROJINI LULET/ Tani “buqeta” e nuses mund të hahet (FOTO) – AlpeGossip
GOCA HARROJINI LULET/ Tani “buqeta” e nuses mund të hahet (FOTO)

GOCA HARROJINI LULET/ Tani “buqeta” e nuses mund të hahet (FOTO)

Planifikimi i një dasme mund të jetë jashtëzakonisht stresues, ju merr shumë kohë dhe kushton shtrenjtë. Faqet e internetit dhe revistat janë vazhdimisht të informuara me artikuj mbi faktin se so mund të kurseni para por dhe të ndiqni trendet e fundit.

 

Në vend që të shpenzojnë shumë e shumë para për një tufë me lule për nusen tani mund të zgjidhni karamele dhe pambuk sheqeri. Kreativiteti për këto dasma të 2019 ka shkuar në qiell. Njerëzit të cilët janë duke zgjedhur buqetat me karamele ose pambuku nuk kanë dasma me tema karnavalesh, mos u trembni!

Ato mund të kenë një vend në çdo dekor dasme qoftë dhe për ato më minimaliste. Ngjyrat e karameleve dhe pambukut të sheqerit janë të shumta dhe shkojnë me çdo gjë.