METODA E RE/ Ekspertja rekomandon femrat ta aplikojnë spermën në fytyrë – AlpeGossip
METODA E RE/ Ekspertja rekomandon femrat ta aplikojnë spermën në fytyrë

METODA E RE/ Ekspertja rekomandon femrat ta aplikojnë spermën në fytyrë

Chelsea Lewis, qendra estetike e së cilës është me bazë në Mayfair, ka pasur mbi 22 vjet eksperiencë në industrinë e bukurisë dhe mban një klientelë të famshme gjithnjë në rritje, transmeton lajmi.net.

Duke folur në lidhje me një lëkurë të shëndetshme, ajo ka treguar një metodë të re për largimin e rrudhave.

Marrëdhënia seksuale ndihmon hormonin e stresit, por gjithashtu ndihmon në balancimin e hormoneve dhe në përmirësimin e prodhimit të kolagjenit.

Por, sipas ekspertës, ju mund të shkoni një hap më tej dhe të aplikoni një maskë me spermë.

Përdorimi i spermës së partnerit tuaj si një maskë është plot me një përbërje të quajtur sperminë, e cila është një antioksidant që mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrudhave, zbutjen e lëkurës, parandalimin e akneve.