DUKEN SI MOTRA/ Dorina Mema shofere personale e së bijës (VIDEO) – AlpeGossip
DUKEN SI MOTRA/ Dorina Mema shofere personale e së bijës (VIDEO)

DUKEN SI MOTRA/ Dorina Mema shofere personale e së bijës (VIDEO)

Dorina Mema është një nga figurat më të komentuar shiptare e ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale. Në këto të fundit, më së shumti Mema poston foto nga ambjentet e palestrës dhe rezultatet e hatashme që ka patur tek ajo disiplina e vazhdueshme në fitness.

Qindra fansa e komplimentojnë vazhdimisht Dorina Memën për fizikun e saj, për të cilën, nëse nuk do ta njihnin,  shumë do ta vinin në dyshim faktin që ajo ka një vajzë adoleshente.

Ajo ditën e djeshme ka postuar video ku shihet me vajzën, Dorina ka folur shpesh për marrdhënien shoqërore që ka me të bijën. ” Ajo është shefja unë jam  shoferja saj”  shkrun Mema