“I SHKATËRROJ…”/ Habit këngëtarja shqiptare: Djemtë nuk më përballojnë dot mua (FOTO) – AlpeGossip
“I SHKATËRROJ…”/ Habit këngëtarja shqiptare: Djemtë nuk më përballojnë dot mua (FOTO)

“I SHKATËRROJ…”/ Habit këngëtarja shqiptare: Djemtë nuk më përballojnë dot mua (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Last Hurrah”, Bebe Rexha ka habitur me deklaratën e saj të fundit në një intervistë për revistën “Nylon Magazine” ku ka folur edhe për jetën private.

Bebe është shprehur se djemtë nuk mund ta përballojnë atë dhe gjithashtu ka pranuar hapur se del edhe me vajza edhe me djem.

“Ndjej se të gjithë më kanë frikë mua, djemtë dhe vajzat. Sepse mua më pëlqen t’i them gjërat troç dhe kanë frikë se do flas edhe për ta. Ndonjëherë bëhem nervoze dhe them budallëlliqe. Sidomos djemtë nuk më përballojnë dot.  I shkatërroj të gjithë djemtë”, është shprehur Bebe.