LEDRI VULA LA FAKULTETIN/ Por e pabesueshme sa e kishte mesataren reperi (VIDEO) – AlpeGossip
LEDRI VULA LA FAKULTETIN/ Por e pabesueshme sa e kishte mesataren reperi (VIDEO)

LEDRI VULA LA FAKULTETIN/ Por e pabesueshme sa e kishte mesataren reperi (VIDEO)

Ledri Vula mbetet një nga reperët më të dashur për publikun e këngët e tij kthehen menjëherë në hite duke arritur miliona shikime në Youtube.

Por edhe jeta e tij private ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar në media duke qenë se publiku ka kuriozitet të dijë më shumë për reperin.

Së fundmi gjyshërit e Ledrit të ftuar në “Ftesë në 5”, treguan se nipi i tyre e kishte lënë fakultetin pasi nuk i kishte marrë dot 3 provime.

Ndërsa Ledri pak vite më parë në një intervistë për “Top Show”, i pyetur se cila ka qenë nota e tij mesatare gjatë studimeve, u përgjigj: “9.6 nga 10-të”.

Pra Ledri është jo vetëm një djalë shumë simpatik pas të cilit vajzat çmenden, por paska qenë edhe një student i përkushtuar.