Fansi i thotë që është shumë fallso/ Ana Lika nuk i lë gjë pa thënë publikisht: Rregullo suvan e shtëpisë…(FOTO) – AlpeGossip
Fansi i thotë që është shumë fallso/ Ana Lika  nuk i lë gjë pa thënë publikisht: Rregullo suvan e shtëpisë…(FOTO)

Fansi i thotë që është shumë fallso/ Ana Lika nuk i lë gjë pa thënë publikisht: Rregullo suvan e shtëpisë…(FOTO)

Njihet si vajza rebele që bën gjithçka dëshiron, pa patur frikë. Ana është bërë e njohur për natyrën e saj të çlirët që dhuron humor për publikun. Shumë prej personazheve të ekranit tonë kanë kryer ndërhyrje kirurgjikale, po janë të paktë ata që e thonë pa problem këtë gjë dhë një ndër ta është edhe Anais Lika.

Ana është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto dhe video nga më të ndryshmet. Ashtu si shumë personazhe të tjerë të njohur edhe aktorja nuk ka mundur të mos bjerë pre e komentuesve negativë.

Së fundmi Ana ka shpërthyer keq ndaj disa ndjekësve, mesazhet e të cilëve i ka postuar më pas edhe në Instastory, madje dikush i thotë që është fallco, por ajo është treguar e pamëshirshme duke bërë çdo mesazh publik.