NA BËRI TË QAJMË/ Elita Rudi bën dedikimin e ëmbël për Gjikon dhe Zërin (FOTO) – AlpeGossip
NA BËRI TË QAJMË/ Elita Rudi bën dedikimin e ëmbël për Gjikon dhe Zërin (FOTO)

NA BËRI TË QAJMË/ Elita Rudi bën dedikimin e ëmbël për Gjikon dhe Zërin (FOTO)

Pasi u bë nënë,  Elita Rudi  publikon shpesh foto nga momentet  e bukura që kalon  pranë familjes.  Duket se moderatorja është duke e shijuar shumë ardhjen në jetë të djalit dhe këtë e ka treguar publikisht.

Ditën e sotme moderatorja ka bërë një dedikim shumë të ëmbël për Gjikon dhe Zërin. Ajo ka publikuar një foto në “Instastory” ku ku duket e shtrirë pranë Gjikos dhe me Zërin sipër prehërit të saj.

“Tek bashkëshorti im shoh dashurinë e vërtetë, tek djali im dashurinë e pastër” : ka shkruar Elita sipër fotos së publikuar.

AlpeNews.al