“PUNOJA SI…”/ Beniada zbulon ngacmimin seksual: Si ia mbyllem biznesin pronarit – AlpeGossip
“PUNOJA SI…”/ Beniada zbulon ngacmimin seksual: Si ia mbyllem biznesin pronarit

“PUNOJA SI…”/ Beniada zbulon ngacmimin seksual: Si ia mbyllem biznesin pronarit

BIG BROTHER VIP – Beniada ka ndarë një histori personale me Einxhel, pasditen e sotme.

Ajo tregon se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme, e një prej tyre të punonte edhe ne një lokal.

Një javë pasi kishte nënshkruar kontratën pronari i kërkon të pastronte një dhomë hoteli, kur kjo nuk ishte puna e saj.

“Fola në tel me vjehrrën time, më tha që t’i bëja foto dhe ta regjistroja. Kështu bëra dhe e denoncuam, ku më vonë ia mbyllëm biznesin”-tregoi Beniada

Raste ngacmimesh seksuale në vendet e punës janë të shumta,ku kohet e fundit edhe personazhe te njohur kanë treguar episode nga jeta e tyre.