GJËRAT QENKAN SERIOZE/ Alfio me prindërit dhe Fatmën kalojnë bashkë fundjavën (FOTO) – AlpeGossip
GJËRAT QENKAN SERIOZE/ Alfio me prindërit dhe Fatmën kalojnë bashkë fundjavën (FOTO)

GJËRAT QENKAN SERIOZE/ Alfio me prindërit dhe Fatmën kalojnë bashkë fundjavën (FOTO)

Ndonëse ata kishin rreth dy vite që dashuroheshin (fshehtas nesh), vetëm pak javë më parë vendosën ta ndajnë me botën dashurinë e tyre. Kaq mjaftoi që Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani të ktheheshin në një çift shumë i dashur për publikun!

“Prindërit e mi të mrekullueshëm”; shkruan Alfio!

Duket se dyshja simpatike e ka çuar në një tjetër nivel marrëdhënien e tyre, pasi ‘gjërat’ qenkan bërë familjare. Kavalieri Alfio ka marrë këtë të shtunë prindërit e tij dhe partneren dhe të gjithë sëbashku kanë kaluar fundjavën në një resort në Razëm të Shkodrës.

Ndonëse ata nuk kanë postuar foto sëbashku, ne na mjaftoi që pamë se ‘lokacioni’ i të dyve këtë fundjavë ishte Razma!

Pra lidhja qenka shumë më serioze nga ç’mund ta mendonim!