KAPET ME DROGË/ Këngëtarja shqiptare përfundon në psikiatri (FOTO) – AlpeGossip
KAPET ME DROGË/ Këngëtarja shqiptare përfundon në psikiatri (FOTO)

KAPET ME DROGË/ Këngëtarja shqiptare përfundon në psikiatri (FOTO)

Këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, ku sipas të cilës këngëtarja nga Kukësi fillimisht është arrestuar nga policia, për posedim të lëndëve narkotike, dhe më pas ka përfunduar në Psikiatri.

“Baby G” në momentin e ndalimit nga policia ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike për shkak të përdorimit të madh të lëndeve narkotike dhe përzierjes së tyre.

Policia fillimisht e ka dërguar në spitalin e QKUK-së në Prishtinë dhe më pas në Psikiatri ku vijon të qëndrojë.