RIHANNA ËSHTË BEQARE? Kjo foto sqaron gjithçka dhe nuk ka më vend për diskutime (FOTO) – AlpeGossip
RIHANNA ËSHTË BEQARE? Kjo foto sqaron gjithçka dhe nuk ka më vend për diskutime (FOTO)

RIHANNA ËSHTË BEQARE? Kjo foto sqaron gjithçka dhe nuk ka më vend për diskutime (FOTO)

Nëse mendonit se Rihanna i kishte dhënë fund lidhjes me të dashurin supermiliarder Hassan Jammel, e keni shumë gabim! Mbretëresha e Pop-it dhe partneri i saj u fotografuan në Santa Monica, në Californi, teksa po bëheshin gati për një darkë romantike. Sipas “E!News”, ata darkuan për më shumë se tre orë dhe dukeshin shumë të dashuruar. Ata janë bashkë që prej qershorit të vitit të kaluar dhe pse jo, të mos presim edhe një dasmë.

Prej disa muajsh, ka pasur thashetheme lart e poshtë se Riri është beqare, por në fakt ajo thjesht nuk ka kohë të dalë në publik me partnerin e saj, pasi siç e dini, është stiliste, këngëtare e tanimë mbretëreshë e Make Up-it.

Gjithashtu, me rolin e saj në filmin “Ocean’s 8”, aktorja mori shumë komplimente dhe u vlerësua për profesionalizmin.