EKSKLUZIVE/ “Daily Mail” ARTIKULL për Lori Hoxhën: Trashëgimtarja që “ia mbath” me avion privat (FOTOT) – AlpeGossip

EKSKLUZIVE/ “Daily Mail” ARTIKULL për Lori Hoxhën: Trashëgimtarja që “ia mbath” me avion privat (FOTOT)

“Këtë javë shumë prej nesh u kthyen në tryezat tona pas pushimeve, megjithatë, për këta të rinjtë duket se festat zgjasin…përgjithmonë!”

Kështu e nis artikullin “Daily Mail”, teksa njeh lexuesit e saj me disa nga të rinjtë më të pasur në botë, ku “rastësisht” gjendet edhe trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha.

Pjesë nga artikulli:

Ndërkohë që ne kthehemi në jeten e përditshme, këta të rinj të pasur shijojnë pijet nga pishina dhe sallat e aeroportit të klasit të parë.

Janë pikerisht ata, trashëgimtarët, sipërmarrësit dhe pasardhësit e të pasurve dhe të famshmëve nga e gjithë bota.

Mëposhtë, AlpeNews.al ju sjell edhe foton e Lori Hoxhës shoqëruar me shkrimin: Lori Hoxha “ia mbath” me avion privat teksa kërkon pak diell në këtë kohë dimri.

Foto të tjera:

Përgatiti: AlpeNews.al