NUK E PRISNIM/ Marina Vjollca habit fansat me llafe të pista (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Marina Vjollca habit fansat me llafe të pista (VIDEO)

NUK E PRISNIM/ Marina Vjollca habit fansat me llafe të pista (VIDEO)

Prej disa ditësh Marina dhe Getoari ndodhen me pushime në Las Vegas nga ku i kanë mahnitur ndjekësit me fotot që kanë publikuar në rrjete sociale.

Marina duket se po e shijon shumë qëndrimin atje pasi po poston shpesh në Instastory.

Në postimin e fundit Marina tregon një menu me emra të çuditshëm ku njërin që shkruan “Puthe by**ën”, moderatorja e tregon me shigjetë duke e shoqëruar me një emoji të qeshur.

Kujtojmë që Marina së fundmi i mahniti fansat me pamjen e saj super moderne teksa sfilonte dhe Geti e filmonte.

Gjithashtu thuhet se moderatorja do të rikthehet së shpejti në ekran me një emision të ri.