I FSHINË KËNGËN E RE NGA YOU TUBE/ Eni Koçi zbulon arsyen – AlpeGossip
I FSHINË KËNGËN E RE NGA YOU TUBE/ Eni Koçi zbulon arsyen

I FSHINË KËNGËN E RE NGA YOU TUBE/ Eni Koçi zbulon arsyen

Ditën e djeshme kënga më e re e Eni Koçit ‘Sekreti’, u publikua në youtube. Komentet ishin mjaft të mira për këtë produksion që mban vulën e partnerit të saj Genc Prelvukaj.

Të shumtë qenë fansat që e pëlyen këngën dhe nuk hezituan t’a shpërndajnë.

Mirëpo Enit i ka ndodhur e papritura. Përmes një instastory, ajo ka treguar se ‘Sekreti’ është fshirë nga youtube, dhe do hidhet në kanalin e ‘Black Fish Entertaiment’.

Për shkak të një sulmi që patëm, kënga ‘Sekreti’ do hidhet sërish në kanalin ‘Blac Fish Entertaiment’, për shkak se ky kanal është tepër i mbrojtur. Faleminderit për mbështetjen”,-ka shkruar Eni në rrjetet sociale. Kënga do të jetë sërish e disponueshmë për të gjithë fansat e saj.