PA “MAKE UP” DHE ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Almeda Abazi publikon foton në muajt e fundit të shtatzënisë – AlpeGossip
PA “MAKE UP” DHE ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Almeda Abazi publikon foton në muajt e fundit të shtatzënisë

PA “MAKE UP” DHE ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Almeda Abazi publikon foton në muajt e fundit të shtatzënisë

Almeda Abazi zbuloi para pak kohësh se ishte në pritje të fëmijës së parë me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Ajo ka publikuar shpesh herë foto ku ka treguar barkun e saj të rrumbullakosur, por ditën e sotme ajo është ndier vërtetë ‘e bekuar’. Kështu është shprehur bukuroshja shqiptare në videon e fundit që ka publikuar në ‘Instastory’, ku dukej pa pikë grimi në fytyrë dhe me barkun e rrumbullakosur. Almeda është në muajt e fundit të shtatzënise, kështu që jemi në pritje të fotove të vogëlushit të saj që do vijë së shpejti në jetë.