Pasi hodhi poshtë dyshimet për divorc, Victoria Beckham shfaqet me gjithë familjen (FOTO) – AlpeGossip
Pasi hodhi poshtë dyshimet për divorc, Victoria Beckham shfaqet me gjithë familjen (FOTO)

Pasi hodhi poshtë dyshimet për divorc, Victoria Beckham shfaqet me gjithë familjen (FOTO)

Victoria Beckham kohët e fundit ka hedhur poshtë thashethemet se po ndahet me bashkëshortin e saj David Beckham.

Dhe stilistja i ka vënë vulën spekulimeve duke postuar një foto me familjen e saj mbrëmjen e së premtes.

Ish-ylli i Spice Girl pozoi me djemtë Romeo dhe Cruz, vajzën Harper si edhe prindërit e saj Jackie dhe Tony Adams.

Në foto mungonte Beckham i cili është në një samit futbolli në Kinë dhe djali i madh Brooklyn.