“FRENSI KA QENË “VËLLAI” IM I VOGËL”/ Njihuni me motrën super yll të Arjon Muçës (FOTO) – AlpeGossip
“FRENSI KA QENË “VËLLAI” IM I VOGËL”/ Njihuni me motrën super yll të Arjon Muçës (FOTO)

“FRENSI KA QENË “VËLLAI” IM I VOGËL”/ Njihuni me motrën super yll të Arjon Muçës (FOTO)

Arjon Muça dhe motra e tij, Frensi ishin të ftuar në emisionin “Soiree”, ku kanë folur për marrëdhënien e tyre vëlla e motër. Sot Frensi është një vajzë super yll, por Arjoni tregoi se dikur e shihte si vëllain e tij të vogël.

“Frensi ka qenë vëllai im i vogël, edhe pse ishte gocë. Në Itali ne kemi jetuar gati 20 vite dhe kur Frensi ishte e vogël, çdo gjë që bënte e bënte krah meje. Unë e çoja në shkollë, unë e merrja nga shkolla,unë e çoja në kurs, unë e merrja nga kursi.

Dilja unë me shokët dhe ngacmoja ndonjë vajzë gjermane buzë-rruge dhe i thoja Frensit që shko aty dhe thuaji asaj vajzës që është shumë simpatike. Dhe kjo shkonte. Unë kur e pashë që ishte bërë gocë Frensi ka qenë rreth moshës 16 vjeçare. Unë u largova për 3 vite, më saktë Frensi ishte në Shqipëri dhe unë jetoja në Itali.

Kur jam kthyer Frensi ishte bërë një zonjushë. Kur hoqi vetullat në mes, se ishte një vajzë me vetulla të plota dhe u bë vajzë, unë e shihja dhe thoja seriozisht motra ime është kjo?”, ka treguar Arjoni.