ÇILJETA POSTON FOTON ME FERNANDON/ Ja si e përkëdhel këngëtarja të birin: Me të voglin…(FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETA POSTON FOTON ME FERNANDON/ Ja si e përkëdhel këngëtarja të birin: Me të voglin…(FOTO)

ÇILJETA POSTON FOTON ME FERNANDON/ Ja si e përkëdhel këngëtarja të birin: Me të voglin…(FOTO)

Çiljeta është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, veçmas për paraqitjet e saj skenike  por edhe për jetën e saj private.

Këngëtarja  ka kohë që është distancuar nga muzika, pasi i është përkushtuar djalit të saj por postimet e fundit në instagram tregojnë se do të publikoj këngën e re.

Duket se ajo është mjaft e lumtur me djalin e saj dhe  se kalojnë shumë kohë së bashku.Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit foto të ndryshme .

Ditën e sotme Çiljeta ka postuar një foto të embël me djalin krah  fotos na tregon emrin si e përkedhel të birin : Me të voglin Nandon 

Me te voglin tim ❤️ Nando ❤️

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on