Kjo është këngëtarja e PASUR shqiptare që vishet me çizme FLORIRI (FOTO) – AlpeGossip
Kjo është këngëtarja e PASUR shqiptare që vishet me çizme FLORIRI (FOTO)

Kjo është këngëtarja e PASUR shqiptare që vishet me çizme FLORIRI (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Ciao”, Enca është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, sukses i cili sjell për të, të ardhura të shumta e një jetë luksoze.

Por ajo çfarë vihet re nga këngëtarja është fakti që ajo më së shumti harxhon për veshje.

Vetëm pak kohë më parë u komentua shumë foto ku Enca mbante veshur çizmet e famshme që shkonin në mijëra euro.

Ndërsa sot këngëtarja ka tërhequr sërish vëmendjen e veshur me një palë çizme ngjyrë floriri.

Duke qenë kaq ekstravagante, këto nuk janë çizme për përditshmëri kështu që me shumë gjasa Enca është ende duke xhiruar videoklipin e ri që do të publikohet këtë muaj dhe do të mbajë titullin “Dua”.