E HARROI ZERKËN/ Ronela Hajati ZYRTARISHT në një lidhje (FOTO) – AlpeGossip
E HARROI ZERKËN/ Ronela Hajati ZYRTARISHT në një lidhje (FOTO)

E HARROI ZERKËN/ Ronela Hajati ZYRTARISHT në një lidhje (FOTO)

Ronela Hajati është përfolur shumë në media kohët e fundit, për faktin se pas ndarjes me Zerkën, ajo u pa duke bërë qejf në shtete të ndryshme të botës.

Këngëtarja e dashur për publikun nuk heziton të na tregojë momente të ndryshme në jetën e saj, përmes fotove të kuruara.

Ndërsa sot artistja ka preferuar që të shijojë një drekë të mirë në kryeqytet. Ajo ka postuar një foto teksa shihet duke ngrënë peshk, e veshur shumë elegante. Në postimin e fotos ajo ka zgjedhur të shkruajë: Në një marrëdhënie zyrtare me ‘pethkun’”,-duke iu referuar peshkut në tavolinë.

Me një gotë verë në dorë, dhe duke pozuar përpara aparatit, Ronela është parë e lumtur, dhe mesa duket e ka lënë pas të shkuarën me Zerken prej kohësh.