E SIKLETSHME/ I tregon nënës dhomën, turpërohet nga detaji që kishte harruar (FOTO) – AlpeGossip
E SIKLETSHME/ I tregon nënës dhomën, turpërohet nga detaji që kishte harruar (FOTO)

E SIKLETSHME/ I tregon nënës dhomën, turpërohet nga detaji që kishte harruar (FOTO)

Një adoleshente ka tentuar “të surprizojë” nënën e saj duke i treguar sa bukur e kishte modeluar dhomën e saj të gjumit, por bëri një gabim trashanik. Ajo i ka dërguar nënës një foto nga shtrati i saj, por nëna vuri re një detaj që e la pa fjalë. Sipas “The Sun”, amerikania nga Kalifornia, Ella Martine kishte harruar në shtrat …një palë pranga.

“Shumë bukur, përveç prangave” – shkroi nëna që kërkoi të dinte për çfarë i kishte përdorur ato.

“Shoqja e dhomës xhiroi një film” – ishte justifikuar fillimisht adoleshentja që më pas kishte rrëfyer se kishte një të dashur dhe prangat i kishte përdorur gjatë një akti seksual. Kanë qenë të shumta komentet në rrjetet sociale.