“ME TË MADHEN…”/ Jonida Maliqi ndan këtë FOTO krah Irma Libohovës dhe tregon hapur se ajo e ka frymëzuar – AlpeGossip
“ME TË MADHEN…”/ Jonida Maliqi ndan këtë FOTO krah Irma Libohovës dhe tregon hapur se ajo e ka frymëzuar

“ME TË MADHEN…”/ Jonida Maliqi ndan këtë FOTO krah Irma Libohovës dhe tregon hapur se ajo e ka frymëzuar

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka ndarë së fundmi një pozë me artisten Irma Libohova, duke treguar hapur vlerësimin dhe konsideratën që ka për të.

“Me të madhen artiste @ililibohova”, ka shkruar Jonida krah postimit ku tërheq vëmendjen dhe shija e veçantë e të dyja këngëtareve që janë kombinuar në ngjyrat rozë dhe lejla.
“Joni, shpirt i bukur që kur të kam njohur. Sa shumë vite”, ka komentuar Libohova në këtë postim.
Më pas nuk ka vonuar dhe përgjigja e Maliqit e cila ka treguar se është frymëzuar prej vitesh nga ajo.
“Edhe unë nuk e harroj kurrë se sa shumë më ke frymëzuar”, ka pohuar Jonida.
Me siguri dy artistet gëzojnë një miqësi shumë vjeçare, e cila ka zgjatur deri sot e kësaj dite. Ato nuk kanë hezituar ta tregojnë edhe publikisht se kjo marrëdhënie i ka bërë të gëzojnë një respekt të madh për njëra-tjetrën.

View this post on Instagram

Me te madhen artiste @ilibohova 💖

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on