NGA PËRPLASJA ME PEMËN TEK DALJA ME MBATHJE NË RRUGË/ Njihuni me vip-at që kanë rrëfyer gafat me alkolin (FOTO) – AlpeGossip
NGA PËRPLASJA ME PEMËN TEK DALJA ME MBATHJE NË RRUGË/ Njihuni me vip-at që kanë rrëfyer gafat me alkolin (FOTO)

NGA PËRPLASJA ME PEMËN TEK DALJA ME MBATHJE NË RRUGË/ Njihuni me vip-at që kanë rrëfyer gafat me alkolin (FOTO)

Kur vjen puna tek alkoili edhe personazet e njohur duket se e teprojnë keq.

Disa prej meshkujve të ekranit shqiptar nëpër intervista ata kanë treguar gafat që kanë bërë në gjendjen e alkolit.

Ja disa prej Vip-ave që rrëfyen hapur skandalet që bën kur ishin “tap”.

Aleksandër Gjoka

Unë jam në dishezë tani, duhet të kujdesem për shëndetin se me aq sa kam pirë do i kem mbushur nja tre autobotë. Kam filluar të eci më shumë dhe të pi ujë. Ndihem më mirë dhe kam humbur shumë kilogramë”

Kledi Bahiti

“Kam qenë në një pub duke luajtur muzikë në piano. Erdhi dikush që kishte ditëlindjen, na qerasi me disa shots dhe pi e 1 e 2 e 3,4. Kur dola për të luajtur pjesën e tretë thashë çfarë dua unë këtu, unë sikur i bie firzamonikës.E mbarova si e mbarova atë pjesën e tretë dhe kur kam ik në shtëpi zvarrë, vetëm villja nëpër pemë. Ishte e vetmja natë dhe i urrej ato pije”

Adrian Gaxha

“Mbaj mend një rast, dola nga klubi dhe isha shumë i pirë. Jam njeri që rrallë pi alkool, por kur pi mundem 2-3 litra dhe pak me vonesë më kap alkooli. Mbaj mend që dola nga klubi në Shkup ku festova ditëlindjen time dhe ja futa shtyllës e fillova ti kërkoj falje duke menduar se është njeri. Një herë tjetër jam rrëzuar nga makina dhe asfalti më dukej si krevat dhe ashtu më ka zënë gjumi nja 4-5 orë të mir”

Ermal Mamaqi

Ka qenë një rrëfim intim, por që u përhap gjerësisht në media. Gjatë ceremonisë së hapjes së një lokali në Tiranë, ku ka qenë i pranishëm Ermal Mamaqi ka treguar se në gjendje të dehur, ai ka vrapuar vetëm me mbathje. Dhe për ta bërë më të besueshëm këtë fakt, Ermali ka shtuar se njëra nga aktoret e Portokallisë e ka filmuar skenën duke patur kështu një video, me të cilën i bën presion”.

AlpeNews.al