KTHEN TË PASMET NGA KAMERA/ Oriola Marashi “tërbon rrjetin” me pozën provokuese (FOTO) – AlpeGossip
KTHEN TË PASMET NGA KAMERA/ Oriola Marashi  “tërbon rrjetin” me pozën provokuese (FOTO)

KTHEN TË PASMET NGA KAMERA/ Oriola Marashi “tërbon rrjetin” me pozën provokuese (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Modelja gjithmonë përflitet në rrjete sociale pasi  gjithmonë provokon  ndjekësit me poza seksi dhe joshëse.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shihet me streçe lëkur të ngushta por në një pozë shum provokuese.

Mesa duket Oriola di gjithmonë si të tërheqë vëmendje dhe të tregojn format bombastike nëpër rrjete.