NUK DI TË NDALET / Rita Ora ekspozon gjoksin në pishinë (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET / Rita Ora ekspozon gjoksin në pishinë (FOTO)

NUK DI TË NDALET / Rita Ora ekspozon gjoksin në pishinë (FOTO)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora kohëve të fundit nuk e ka problem që të ekspozojë pjesët e saj të trupit.

Ora e ka bërë sërish këtë derisa ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale  brënda në pishinë  me një pal bikini të zeza  super të vogla, me sa duket këngëtarja qënka e fiksuar të nxjerrë gjoksin.

Rita ora nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe po bën namin këtë verë në rrjetet sociale.

 

Run the Roads. #restinbitchface

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on