POZAT TËRHEQËSE/ Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga dushi (FOTO) – AlpeGossip
POZAT TËRHEQËSE/ Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

POZAT TËRHEQËSE/ Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Në profilet e saj në “Instagram” dhe “Facebook” nuk mungojnë imazhet seksi dhe provokuese.

Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, e cila u bë e njohur pas një videoje ku shfaqej duke rrahur një djalë dhe pas kësaj buje, mori nofkën “gangsterja” e Elbasanit.

“Gangsterja e Elbasanit” provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

Së fundmi, modelja e njohur ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet shumë seksi. Sejdini ka pozuar me një palë streçe dhe bikini ngjyrë të gjelbër në dush, ku nuk ndal provokimet me mënyrën se si pozon.

Bukuroshja nga Elbasani ka ndezur imagjinatën e mijëra ndjekësve të saj, ndërsa ka marrë reagime të shumta nga fansat.

“Gangsterja e Elbasanit” provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

“Gangsterja e Elbasanit” provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

“Gangsterja e Elbasanit” provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)

“Gangsterja e Elbasanit” provokon ndjekësit nga dushi (FOTO)