“ËSHTË E IMJA…”/ Egli Tako bën postimin e veçantë për mikeshën e ngushtë Klea Huta (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË E IMJA…”/ Egli Tako bën postimin e veçantë për mikeshën e ngushtë Klea Huta (FOTO)

“ËSHTË E IMJA…”/ Egli Tako bën postimin e veçantë për mikeshën e ngushtë Klea Huta (FOTO)

Ndoshta jo të gjithë e dinë, por Klea Huta dhe Egli Tako janë shoqe për kokë.

Deri tani nuk na kanë treguar se si ka nisur miqësia e tyre, por nga postimet e ndryshme në rrjetet sociale na kanë lënë të kuptojmë se gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë.

Ato janë gjithnjë të parat për të mbështetur njëra-tjetrën, e këtë e tregojnë edhe publikisht me dedikime të ngohta, siç ka Egli sonte.

Ajo ka postuar në Instastoryn e saj një nga fotot e Kleas nga dita e sotme me look-un për në “Këngë moj”, duke shkruar:

Po, ajo është e vërtetë dhe është e imja!

Epo, ja kështu janë BFF!

Për hir të së vërtetës Klea ishte bërë shumë e bukur sonte e veshur me një jumpsuit të kuq dhe me të ashtuquajturin wet look.