“JU E BËNI DASHURINË TË DUKET KAQ E…”/ Lori uron me këto rreshta Sarën dhe Ledionin në përvjetorin e tyre (FOTOT) – AlpeGossip
“JU E BËNI DASHURINË TË DUKET KAQ E…”/ Lori uron me këto rreshta Sarën dhe Ledionin në përvjetorin e tyre (FOTOT)

“JU E BËNI DASHURINË TË DUKET KAQ E…”/ Lori uron me këto rreshta Sarën dhe Ledionin në përvjetorin e tyre (FOTOT)

Lori Hoxha ka zgjedhur t’i urojë publikisht Sarën dhe Ledionin në përvjetorin e tyre të dashurisë.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka publikuar një foto të dyshes në pushime krah të cilës ka shkruar: “Gëzuar përvjetorin njerëzve të mi të preferuar. Ju e bëni dashurinë të duket kaq e thjeshtë dhe inspironi edhe njerëzit më cinikë të besojnë tek lumturia”.
Lori ka treguar gjithmonë se gëzon një raport të ngushtë me kunatin e saj, Ledionin të cilin e ka uruar edhe për ditëlindjen e tij duke pohuar se energjia e tij është e pakrahasueshme.