TRANSFORMOHET Almeda Abazi, nuk do ta NJIHNI me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
TRANSFORMOHET Almeda Abazi, nuk do ta NJIHNI me pamjen e re (FOTO)

TRANSFORMOHET Almeda Abazi, nuk do ta NJIHNI me pamjen e re (FOTO)

Prezantuesja e “Dancing with the stars”, Almeda Abazi tërheq gjithnjë vëmendjen me paraqitjet e saj në këtë spektakël duke u komentuar shumë dhe çdo herë për mirë.

Mbrëmjen e sotme është puntata e radhës e “Dancing with the stars” dhe Almeda ka vendosur të shfaqet me një ndryshim në pamje.

Pak më parë prezantuesja ka postuar dy foto ku shihet me baluke duke krijuar një pamje si ikona Audrey Hepburn.

Me këtë pamje të re Almeda thuajse nuk njihet fare, por ajo çfarë shihet është se prezantuesja nuk do e mbajë për një kohë të gjatë këtë ndryshim pasi baluket janë krijuar me pjesën e fundit të flokëve të saj.