SHQIPJA DHE ANDI KAPEN “MAT”/ Romanca vazhdon jashtë “Përputhen”. Ja detaji që na bëri të dyshojmë (FOTOT) – AlpeGossip
SHQIPJA DHE ANDI KAPEN “MAT”/ Romanca vazhdon jashtë “Përputhen”. Ja detaji që na bëri të dyshojmë (FOTOT)

SHQIPJA DHE ANDI KAPEN “MAT”/ Romanca vazhdon jashtë “Përputhen”. Ja detaji që na bëri të dyshojmë (FOTOT)

Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në “Përputhen”, por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk arritën t’i shihnin më bashkë.

Megjithatë duket se romanca mes Andit dhe Shqipes nuk ka përfunduar. Faqja në Instagram “Përputhje”, ka zbuluar se në një video të publikuar në Insta Story Shqipja shfaqej në shoqërinë e Andit.

Dallimi ishte i thjeshtë për faktin se  ai mban në dorë byrzylykun që mori së bashku me Tean.

Megjithatë Shqipja së fundmi habiti me deklaratën e saj. E pyetur se sa e pëlqen Andin nga 1 në 10, ajo u përgjigj vetëm “2”.