“SI I KALOI ROJET E SIGURISË? Aktorja ka marrë me vete në cmimet “Golden Globe” 30 sanduicë – AlpeGossip
“SI I KALOI ROJET E SIGURISË? Aktorja ka marrë me vete në cmimet “Golden Globe” 30 sanduicë

“SI I KALOI ROJET E SIGURISË? Aktorja ka marrë me vete në cmimet “Golden Globe” 30 sanduicë

Në mbrëmjen gala të cmimeve Globi i Artë, Melissa McCarthy e tregoi edhe një herë se është një grua praktike. Ajo arriti të fusë fshehurazi 30 sanduicë me proshutë dhe kackavall, sepse donte të sigurohej që asnjëri prej të njohurve të saj të mos kishte uri.

Aktorja 48 vjecare, e nominuar për rolin e saj në filmin “Will you Ever Forgive Me?“, tha se kishte sjellë sanduice për të gjithë dhe se vitin tjetër, do të marrë me vete kremvice!!  Ideja i erdhi pasi mësoi se darka në ceremoni të tilla, serviret përpara se të nisë transmetimi në direkt, që do të thotë se mjaft yje ndodhen në atë kohë në tapetin e kuq.

 

Askush nuk e ka mësuar ende sesi arriti Melissa të kalojne me 30 sanduicë rojet e sigurisë!!