GJIKO NUK DI TË NDALOJ ME BLERJET LUKSOZE/ Ja çfarë ka blerë kësaj rralle (FOTO) – AlpeGossip
GJIKO NUK DI TË NDALOJ ME BLERJET LUKSOZE/ Ja çfarë ka blerë kësaj rralle (FOTO)

GJIKO NUK DI TË NDALOJ ME BLERJET LUKSOZE/ Ja çfarë ka blerë kësaj rralle (FOTO)

Reperit duket se po i ecën mirë biznesi i muzikës. Pas fejesës me Elita Rudin, Gjiko po përjeton sukses edhe në muzikë. Këtë e tregojnë edhe blerjet e fundit të tij. Vetë Gjiko ka publikuar imazhet në një port ku përballë tij shihet një jaht.

‘Lodra të reja për djemtë e mëdhenj’, ka shkruar reperi krah fotos.

Në një tjetër foto si në shaka ai thotë se e ka drejtuar kapitenin për t’ia dërguar atë në lavash.

Kohë më parë ai ishte në qendër të vëmendjes për sherrin online që ndodhi mes tij dhe dyshes Blunt dhe Real 1.