Pas mbarimit të C’est La Vie, rishfaqet Marina Vjollca në super formë (FOTO) – AlpeGossip
Pas mbarimit të C’est La Vie, rishfaqet Marina Vjollca në super formë (FOTO)

Pas mbarimit të C’est La Vie, rishfaqet Marina Vjollca në super formë (FOTO)

Marina Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të pëlqyera dhe më të komentuara të botës së shoëbizit shqiptar,.

Ajo përballoi me shumë sukses një sezon të tërë të emsiionit muzikor C’est La Vie në Tv Klan ku shkëlqeu me cdo paraqitje.

Por njerëzit janë akoma në pritje të emsiionit të ri të saj, por Marina nuk ka rrëfyer asnjë detaj.

Ama në rrjetet sociale Marina poston fotografi. Sot ka postuar disa fotografi ku është veshur me shumë shije dhe si gjithmonë shumë serioze.

Epo tani që është një grua e martuar, sipas vetë Marinës është bërë dhe më e kujdesshme në cdo detaj.