FESTON 25-VJETORIN/ Alba Hoxha publikon FOTO nga festa në Vlorë – AlpeGossip
FESTON 25-VJETORIN/ Alba Hoxha publikon FOTO nga festa në Vlorë

FESTON 25-VJETORIN/ Alba Hoxha publikon FOTO nga festa në Vlorë

Ku ka më bukur se të kesh ditëlindjen në verë, feston pranë detit, si balerina e njohur Alba Hoxha.

Alba, në 25-vjetorin e saj të lindjes, mblodhi të gjithë miqtë për të festuar në Drimadhë, Vlorë.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Në Instagram ka ndarë foto nga festa me muzikë, pije, kërcim e argëtim pafund.

Alba kishte zgjedhur që për ditëlindje të vishej me një fustan të bardhë.

Por jo vetëm ajo, dhe mikeshat e saj kishin bërë të njëjtën zgjedhje, të cilat po ashtu e kanë mbushur Instagramin me foto nga festa e ditëlidjes së Albës.