Aurela Hoxha sapo u shndërrua në një Kim Kardashian dhe i la të gjithë pa fjalë – AlpeGossip
Aurela Hoxha sapo u shndërrua në një Kim Kardashian dhe i la të gjithë pa fjalë

Aurela Hoxha sapo u shndërrua në një Kim Kardashian dhe i la të gjithë pa fjalë

Aurela Hoxha njihet si një fashionista në vendin tonë, dhe së fundmi edhe si dizenjuese e linjës së saj të rrobave të banjos.

Ajo po udhëton nëpër botë duke bërë sete fotografike për promovimin e linjës së saj.

Aurela së fundi ka postuar foto dhe video ku veç rrobave të banjos, në sy bien flokët tejet të gjata, një ndryshim rrënjësor nga fotot e një dite më parë ku ajo tregoi se kishte prerë flokët.

Fashionista shqiptare duket se i ka pëlqyer stili i kthyer në modë nga Kim Kardashian, ai i viteve ’80.

Duhet thënë se asaj i shkon goxha ky stil dhe duket e mahnitshme.