Olta Gixhari nga BORA pozon duke nxjerr në pah sensualitetin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Olta Gixhari nga BORA pozon duke nxjerr në pah sensualitetin e saj (FOTO)

Olta Gixhari nga BORA pozon duke nxjerr në pah sensualitetin e saj (FOTO)

Është një nga aktoret më seksi në Shqipëri dhe këtë fakt e dëshmon shpesh me fotot që publikon në rrjete sociale.
Këtë herë në Instagram ajo ka publikuar disa foto në të vend me borë, ndërkohë që dukej më në formë se kurrë.

Përmes këtyre fotove Gixhari kujtoi sërish stinën e dimrit dhe bukurinë e dëborës.