PAK PAS NDARJES SË BUKSHME/ Nevina Shtylla tregon preferencat për partnerin e ri – AlpeGossip
PAK PAS NDARJES SË BUKSHME/ Nevina Shtylla tregon preferencat për partnerin e ri

PAK PAS NDARJES SË BUKSHME/ Nevina Shtylla tregon preferencat për partnerin e ri

Nevina Shtylla një ndër moderatoret më të dashura për publikun i ka dhënë fund lidhjes më shumë se trevjeçare me juristin Arbër Myftari.

 

Fill pas ndarjes moderatorja ka treguar preferencat që ka për partnerin e ri, ku thekson se do të zgjidhte dikë që është ambicioz.

“Do zgjidhja një partner ambicioz. Do isha e bindur që do mund të kalonim çdo vështirësi. Po nuk pati synime për veten e vet, as pres të ketë për mua apo për marrëdhënien dhe të ardhmen tonë”, përgjigjet Nevina.

Kujtojmë se ndarjen e ka konfirmuar vetë moderatorja, e cila në emisionin e saj është shprehur se karantina nuk e ka gjetur çift.

“Nuk jam çift fare”, tha ajo në emisionin e saj.