“ARTI ABSURD I AJKËS”/ Bes Kallaku na zbulon pikturën në mur të vajzës së tij, të gjithë prindërit do e kuptojnë (FOTO) – AlpeGossip
“ARTI ABSURD I AJKËS”/ Bes Kallaku na zbulon pikturën në mur të vajzës së tij, të gjithë prindërit do e kuptojnë (FOTO)

“ARTI ABSURD I AJKËS”/ Bes Kallaku na zbulon pikturën në mur të vajzës së tij, të gjithë prindërit do e kuptojnë (FOTO)

Rrjetet sociale kthehen herë pas here në një lloj “ditari” për aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit ndjenjat e tij më të sinqerta.

Veç postimeve plot humor, në llogarinë e Besit shohim shpesh dedikime për të ëmën, Ijen, Xhensilën apo vogëlushen Ajka.

Kjo e fundit është kthyer në dashurinë më të madhe të aktorit, që prej ardhjes në jetë në korrik të vitit 2018.

Besi ndan shpesh në rrjetet sociale foto të saj dhe na prek me dedikimet për të.

Por, sot është ndryshe!

Aktori ka publikuar në Instagram një ‘vepër arti’ që ka bërë Ajka dhe prindërit mund ta imagjinojnë rezultatin.

Ajo ka bërë një ‘vepër absurde’ në mur dhe jemi kuriozë të dimë se si reagoi mami Xhensila pasi e pa!