KIM KARDASHIAN NË MALIBU/ Nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë “hot” – AlpeGossip
KIM KARDASHIAN NË MALIBU/ Nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë “hot”

KIM KARDASHIAN NË MALIBU/ Nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë “hot”

13.jpg

Kohët e fundit u përfol për një krisje mes saj dhe Kanye West, e teksa këto foto tregojnë më shumë, pasi Kim është parë e vetme në Malibu.

14.jpg

Ajo ka thënë se edhe pse është e izoluar nga Covid-19, vijon të bëjë stërvitje përpara orës 7 të mëngjesit, me trajneren e saj Melissa Alcantara.

15.jpg

Dhe padyshim që stërvitja ka bërë punë, pasi Kim duket në një formë perfekte.

16.jpg

Ajo së fundi është fotografuar me disa bikini minimaliste, teksa shëtit në shtëpinë e plazhit në Malibu, që e ka marrë me qira.

18.jpg

19.jpg