DONALDIT I ERDHI MESAZH PËR BORËN/ Reagon e ëma e Beatrix Ramosajt – AlpeGossip
DONALDIT I ERDHI MESAZH PËR BORËN/ Reagon e ëma e Beatrix Ramosajt

DONALDIT I ERDHI MESAZH PËR BORËN/ Reagon e ëma e Beatrix Ramosajt

Ditën e djeshme në “Big Brother VIP” kaluan tre parashuta që i kujtuan Donaldit ditëlindjen e Bora Zemanit, një situatë e pakëndshme për Beatrix Ramosajn.

Megjithatë, teksa Donaldi ndjeu detyrimin t’ia sqaronte, Beatrix shfaqi mirëkuptim të plotë. Së fundmi, në lidhje me këtë situatë ka reaguar dhe e ëma e saj.

Antigone ka publikuar në rrjete sociale një video të montuar nga fansat e Beatrixës, krahas së cilës shkruhet “Shpirti bardhë Triksa”.

“Gjithmonë falini armiqtë, asgjë nuk i mërzit më shumë…Trixa dhe fansat e Trixës ju dua”, ka shkruar ajo.