“SHUMË ORIGJINALE”/ Ilir Shaqiri tregon kur u bind se Beniada do ishte në finale: Mendoja se mund të ishte… – AlpeGossip
“SHUMË ORIGJINALE”/ Ilir Shaqiri tregon kur u bind se Beniada do ishte në finale: Mendoja se mund të ishte…

“SHUMË ORIGJINALE”/ Ilir Shaqiri tregon kur u bind se Beniada do ishte në finale: Mendoja se mund të ishte…

Një konkurrente shumë origjinale, popullore”. Kështu u shpreh fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri për Beniada Nishanin, teksa ishte i ftuar sot në emisionin “Breaking” në Top News.

I pyetur se kur ishte momenti që ai e kuptoi se Beniada ishte në 4 finale, balerini i njohur u shpreh që në dhjetor.

Me imazhin e një emigranteje që ka problemet e vogla me të folurin, krijuan atë që është Beniada. Në fund të dhjetorit e mendova në finale dhe në janar isha i bindur për këtë gjë. Madje mendoja se mund të dilte edhe në dyshen e fundit. Po kuptoja se ishte e dashur në publik që nga memet apo edhe kënga që i bëri Poni”, tha fituesi i çmimit të madh prej 100 mijë euro.